De Janzen Shower Foam Skin 90 maakt van je douche een zacht en verfrissend verwenmoment. Dit rijke doucheschuim verandert direct in een romige, luchtige schuimmassa zodra het in contact komt met water. Je hebt maar weinig nodig voor veel schuim, waardoor je er extra lang van geniet. Perfect voor wie houdt van een frisse, elegante geur en een comfortabel huidgevoel.
De Shower Foam reinigt de huid mild en voelt zacht aan tijdens het douchen. Het volle schuim smeert prettig uit en spoelt gemakkelijk af, zodat je huid schoon en verzorgd aanvoelt zonder droog of trekkerig effect. Ideaal voor dagelijks gebruik en voor iedereen die graag fris en verzorgd de dag begint.
Breng een kleine hoeveelheid shower foam aan op de vochtige huid
Masseer uit tot een zachte, romige schuimlaag
Spoel af met warm water
Inhoud: 200 ml
Skin 90 is opgewekt, fris en subtiel bloemig. De geur draait om de zachte charme van kersenbloesem, die een lichte en elegante indruk achterlaat. Het frisse karakter van lelie geeft helderheid, terwijl tonkaboon zorgt voor een warme, comfortabele afronding. Een geur die zacht blijft, maar toch lang prettig aanwezig is.
WAARSCHUWING: Houder onder druk: kan openbarsten bij verhitting. Verwijderd houden van warmte, hete oppervlakken, vonken, open vuur en andere ontstekingsbronnen. Niet roken. Ook na gebruik niet doorboren of verbranden. Tegen zonlicht beschermen. Niet blootstellen aan temperaturen boven 50°C. Buiten bereik van kinderen houden. Vermijd oogcontact.